Zahradní altány SUMMERHOUSES SCOTTS

Představte si pokojíček na vaší zahradě, který je jen váš, zařízený podle vašich představ a kde máte jen to hezké a nezbytné co Vám dělá radost. Záviděli jste dětem z Bullerbynu jejich útulné skrýše?

Představte si přenesení veškeré pohody a pohodlí domova k vám na zahradu do vašeho zahradního altánu.

Jak byste jej využili? Začali byste hned ráno, když na zahradu dopadnou první paprsky sluníčka, kdy rodina ještě spí a šli si sem vypít svůj první šálek kávy a přečíst noviny? Nebo později, kdy byste nachystali rodině snídani a natrhali čerstvé květiny do vázy? Nebo byste si šli dát svůj druhý šálek kávy a začetli se zde do knihy? V zahradním altánu můžete pracovat, mít chvilku jen pro sebe nebo se jen tak zašít, abyste nerušili své blízké. Zahradní altán je ideálním místem, kam můžete přivést své klienty a mít zde svůj pracovní prostor. Dopolední schůzku máme za sebou a vy můžete v altánu prostřít stůl k obědu, pozvat kamarády na čaj o páté, strávit zde mistrovství v ragby se sousedy a když se vám večírek vydaří, posezení lze snadno přeskládat na ležení. Přespání v altánu ocení i děti, které tam mohou zažít svá první noční dobrodružství. Děti zde mohou studovat, kreslit, hrát na hudební nástroj nebo si pozvat kamarády na oslavu narozenin. A když není počasí ideální, vítr po zahradě rozfoukává pexeso a karty, můžete se schovat do altánu, a přitom zůstáváte dál na zahradě. Večer se můžete ukrýt před chladem a zůstat co nejdéle. A nakonec jej můžete využít k uskladnění věcí přes zimu.

Zahradní altán dobře poslouží k převlékání, když vylezete z bazénu nebo k odpočinku po plavání. Vychutnat si můžete meditaci, psaní románu, telefonování nebo sledování svého oblíbeného seriálu.

Co myslíte? Najde se u vás na zahradě místo na tento kouzelný zahradní altán? Nakonec vám i zhodnotí cenu pozemku.

Scott Summerhouses jsou kvalitní dřevěné altány různé velikosti a barevnosti s možností sladit jej s vaší zahradou. Konstrukce je dřevěná, střecha je zhotovená ze sklolaminátu nebo cedrového dřeva, odolná proti UV záření s kvalitní povrchovou úpravou se zárukou na 10 nebo 20 let podle vybraného materiálu. Součástí je voděodolná podlaha, navíc je možnost zateplení. Zamknout jej můžete mosazným nebo chromovým kováním. Kvalitní a odolné čalounění s velkým výběrem vzorů vám umožní vytvořit osobitý interiér. Je promyšlen do detailu i s úložným prostorem a solárním osvětlením, které je umožněno pomocí solárního panelu se zásuvkou na stolní nebo stojací lampu. Zahradní altán lze také umístit na otáčecí základnu, kdy si můžete pokojíček natáčet za sluníčkem. Zahradnímu altánu stačí betonová nebo vydlážděná základna.

Díky spoustě barevných a materiálových možností si můžete vytvořit svůj osobní prostor, vtisknout místnosti svůj příběh, přizpůsobit jej svým představám a koníčkům. Prostě vytvořit své jedinečné místo.

Uskutečněte si svůj sen, začněte trávit více času na zahradě už od brzkého jara až do podzimu. A nakonec i v zimě můžete svůj zahradní altán vytopit, rozsvítit lucerny, zapálit si svíčky a zachumlaní do deky si vypít horký čaj. Pobyt na čerstvém vzduchu vám prodlouží a zkvalitní život. A díky svému zahradnímu altánu získáte extra rekreační místo na zahradě.