Načítám…
 • Obelisk Milénium

  329.700 Kč
  (272.479,34 Kč)
  V každém větším urbanistickém projektu bude tento obelisk v egyptském stylu unikátním vizuálním objektem. Tímto obeliskem můžete oslavit důležitou historickou událost nebo jubileum. Často se používá jako válečný památník a je vhodný na veřejná prostranství a do parků. Pro vytvoření jednotného stylu doplňte obelisk Haddonstone schody. Dostupný v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Podstavec může být doplněn textem na míru jako připomínka důležitých událostí nebo hrdinů. Instalace pomocí manipulační techniky.
  More about the material - here
  Delivery information - here
  Delivery and packaging information: The costs will be calculated based on your order.
   Rozměry nejtěžší komponent 410 kg váha 3750 kg výška 6190 mm šířka podstavce 1229 mm
 • Obelisk s podstavcem

  76.810 Kč
  (63.479,34 Kč)
  Vytvořte unikátní vizuální objekt pomocí tohoto ohromujícího obelisku v georgiánském stylu. Nejlépe vynikne na konci aleje nebo v zahradě v soukromém i veřejném prostoru. Vhodný jako solitér nebo naopak k vytvoření symetrie a vyváženosti. Kombinujte s dalšími prvky pro dodání jednotného stylu na Vaší zahradě. Dostupný v různém barevném provedení. Alternativními produkty pro interiéry a zahrady menších rozměrů jsou: Obelisk, Balustrový obelisk a Gotický obelisk. Více o materiálu - zde Termín dodání: 4-6 týdnů Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry nejtěžší komponent 201 kg výška 2672 mm váha 656 kg šířka podstavce 700 mm
 • Gotický obelisk

  41.110 Kč
  (33.975,21 Kč)
  Inspirovaný gotickým hradem Strawberry Hill House a architekturou 17. století, tento obelisk povznese vaši zahradu. Dostupný v různém barevném provedení. Robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doplňuje naši gotickou kolekci: Gotický stojan na květiny, Gotický květináč na podstavci, Gotická váza, Velký gotický košík a Gotická fontána.
  Více o materiálu - zde
  Termín dodání – zde
  Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry nejtěžší komponent 82 kg výška 1800 mm váha 262 kg šířka podstavce 460 mm
 • Balustrový obelisk

  17.100 Kč
  (14.132,23 Kč)
  Tento obelisk obzvlášť vynikne na balustrovém zábradlí. Rovněž je možné jej umístit samostatně spolu s Podstavcem Elizabeth. Dostupné v různém barevném provedení. Elegantní, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Georgiánský styl. Doporučujeme umístit na Podstavce Elizabeth ve výškovém provedení 499 mm, 721 mm a 798 mm.
  Více o materiálu - zde
  Termín dodání – zde
  Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry nejtěžší komponent 48 kg výška 1005 mm váha 65 kg šířka podstavce 152 mm

Přejít nahoru