Načítám…
 • Balustrový obelisk

  17.100 Kč
  (14.132,23 Kč)
  Tento obelisk obzvlášť vynikne na balustrovém zábradlí. Rovněž je možné jej umístit samostatně spolu s Podstavcem Elizabeth. Dostupné v různém barevném provedení. Elegantní, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Georgiánský styl. Doporučujeme umístit na Podstavce Elizabeth ve výškovém provedení 499 mm, 721 mm a 798 mm.
  Více o materiálu - zde
  Termín dodání – zde
  Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry nejtěžší komponent 48 kg výška 1005 mm váha 65 kg šířka podstavce 152 mm
 • Gotický obelisk

  41.110 Kč
  (33.975,21 Kč)
  Inspirovaný gotickým hradem Strawberry Hill House a architekturou 17. století, tento obelisk povznese vaši zahradu. Dostupný v různém barevném provedení. Robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doplňuje naši gotickou kolekci: Gotický stojan na květiny, Gotický květináč na podstavci, Gotická váza, Velký gotický košík a Gotická fontána.
  Více o materiálu - zde
  Termín dodání – zde
  Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry nejtěžší komponent 82 kg výška 1800 mm váha 262 kg šířka podstavce 460 mm
 • Obelisk Milénium

  329.700 Kč
  (272.479,34 Kč)
  V každém větším urbanistickém projektu bude tento obelisk v egyptském stylu unikátním vizuálním objektem. Tímto obeliskem můžete oslavit důležitou historickou událost nebo jubileum. Často se používá jako válečný památník a je vhodný na veřejná prostranství a do parků. Pro vytvoření jednotného stylu doplňte obelisk Haddonstone schody. Dostupný v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Podstavec může být doplněn textem na míru jako připomínka důležitých událostí nebo hrdinů. Instalace pomocí manipulační techniky.
  More about the material - here
  Delivery information - here
  Delivery and packaging information: The costs will be calculated based on your order.
   Rozměry nejtěžší komponent 410 kg váha 3750 kg výška 6190 mm šířka podstavce 1229 mm
 • Obelisk s podstavcem

  76.810 Kč
  (63.479,34 Kč)
  Vytvořte unikátní vizuální objekt pomocí tohoto ohromujícího obelisku v georgiánském stylu. Nejlépe vynikne na konci aleje nebo v zahradě v soukromém i veřejném prostoru. Vhodný jako solitér nebo naopak k vytvoření symetrie a vyváženosti. Kombinujte s dalšími prvky pro dodání jednotného stylu na Vaší zahradě. Dostupný v různém barevném provedení. Alternativními produkty pro interiéry a zahrady menších rozměrů jsou: Obelisk, Balustrový obelisk a Gotický obelisk. Více o materiálu - zde Termín dodání: 4-6 týdnů Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry nejtěžší komponent 201 kg výška 2672 mm váha 656 kg šířka podstavce 700 mm

Název

Přejít nahoru