• Busta Antonius

  23.570 Kč
  (19.479,34 Kč)
  Pozoruhodná busta Antonia (111-130 př.n.l.), který byl významným členem průvodu císaře Hadriána. Po smrti byl císařem prohlášen za Boha a představuje ztělesnění mladické krásy a vytvoří tak poutavou dekoraci na Vaší zahradě nebo u vstupu. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Toskánský podstavec, Podstavec Adam a Aténský klasický podstavec 1066 mm. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 790 mm váha 84 kg šířka podstavce 250 mm šířka busty 550 mm
 • Dodejte vaší zahradě, terase nebo vchodu nádech římské historie s bustou Antonina Pia. Tento římský císař (138–161 n. L.) Byl adoptivním synem a nástupcem Hadriána. Podnítil stavbu Antonínské zdi mezi Firths of Clyde a Forth. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Toskánský podstavec, Podstavec Adam 889 mm a Aténský klasický podstavec 1066 mm. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 860 mm váha 92 kg šířka podstavce 220 mm šířka busty 640 mm
 • Na základě kopie římského mramoru v plné velikosti podle starověké řecké sochy od Leocharese. Busta Apolla Belvedere je ztělesněním jedné z nejslavnějších soch z antiky.
  Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Originál je ve Vatikánském muzeu. Často spárované s Dianou Chasseresse. Doporučujeme umístit bustu na  Toskánský podstavec, Podstavec Adam, Podstavec Adam, Aténský klasický podstavec 1066 mm. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 790 mm váha 83 kg šířka podstavce 250 mm šířka busty 565 mm
 • Busta Aristotela dodá vašemu interiéru nebo exteriéru nádech antiky. Jeden z nejvýznamnějších západních filozofů, Aristoteles (384-322 př.n.l.), byl studentem Platóna a učitelem Alexandra Velikého. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Gotický podstavec, Podstavec Rafael, Podstavec Adam (TLB495) a Podstavec Adam (TLB490). Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 567 mm váha 29 kg šířka podstavce 175 mm šířka busty 350 mm
 • Vneste do svého zahrady trochu římské mytologie s touto nádhernou bustou - Aurorou, bohyní úsvitu. Originál je nedílnou součástí slavného Michelangelova hrobu Lorenza di Piero de ‘Medici (1492–1519) v kostele San Lorenzo ve Florencii.  Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Gotický podstavec, Podstavec Rafael, Podstavec Adam (TLB495) a Podstavec Adam (TLB490). Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 550 mm váha 24 kg šířka podstavce 200 mm šířka busty 285 mm
 • Tato tradiční busta zobrazuje Bakcha, boha vína. Na sobě má zvířecí kůži a plášť. Navrženo na terasy, zahrady a do interiérů Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme vyvýšit na podstavce: Dórský podstavec, Toskánský podstavec, Podstavec královny Anny 915 mm Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry váha 96 kg šířka soklu 290 mm šířka 690 mm výška 965 mm
 • Busta Bakchantka

  31.130 Kč
  (25.727,27 Kč)
  Je součástí kolekce klasických bust a soch. Bakchantky hýřily veselí a byly součástí dvora boha vína, Bakcha. Měly bohaté vlasy propletené vínem a rozevláté šaty. Tato busta vynikne na pěšinách, terasách, v zahradách nebo v interiéru. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Busta převzata z originálu v Itálii kolem roku 1870. Doporučujeme umístění na podstavce Podstavec královny Anny 915 mm, Dórský podstavec a Toskánský podstavec. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 880 mm váha 100 kg šířka podstavce 290 mm celková šířka 560 mm
 • Krásná replika bronzové plastiky z roku 1889 od renomovaných neapolských studií Sabatino de Angelis. Záhadná busta Berenice má nádherné vlnité vlasy a vytváří výjimečný doplněk v každé zahradě nebo interiéru. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Toskánský podstavec, podstavec Elizabethan , Podstavec Adam a Podstavec Adam. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 630 mm váha 42 kg šířka podstavce 235 mm šířka busty 350 mm
 • Busta Brutus

  31.130 Kč
  (25.727,27 Kč)
  Předlohou této busty je originál vytesaný Michelangelem, který je vystavený ve slavném Muzeu Bargello ve Florencii. Tato replika vyjadřuje majestátnost a výjimečnost Bruta. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Vhodná do interiéru nebo exteriéru. Doporučujeme umístění na podstavce Podstavec královny Anny 915 mm a Iónský podstavec 1140 mm. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 970 mm váha 142 kg šířka podstavce 320 mm celková šířka 750 mm
 • Busta Caesar Augustus

  23.570 Kč
  (19.479,34 Kč)
  Busta Caesara Augusta dodá soukromému nebo veřejnému prostoru nádech antiky. Caesar Augustus byl synovcem Julia Caesara a tato busta je replikou mramorové sochy, která byla odkryta v roce 1863 v Prima Portě u Říma, dnes je vystavena ve Vatikánu. Tato busta představuje prvního římského císaře ve zbroji, zobrazeného jako vrchního velitele římské armády. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Toskánský podstavec, Podstavec Adam a Aténský klasický podstavec. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 740 mm váha 67 kg šířka podstavce 230 mm šířka busty 500 mm
 • Busta Diane Chasseresse

  23.570 Kč
  (19.479,34 Kč)
  Krásná ruční práce s umělým kamenem představuje tuto bustu Dianu, římskou bohyni lovu. Tato hrdá a spanilá busta povznese každý prostor. Dostupná v různém barevném provedení. Stylové, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Vhodná k umístění na zahradu, terasu nebo do interiéru. Doporučujeme umístit bustu na podstavec B170, TLB490, TLB495, B901. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 740 mm váha 50 kg šířka podstavce 220 mm šířka busty 420 mm
 • Busta Helena

  22.840 Kč
  (18.876,03 Kč)
  Tato busta byla převzata z originálu od slavného sochaře 19. století Charlese Francise Fullera (1830-1875), představuje mladou římskou pannu, pojmenovali jsme ji Helena. Dostupná v různém barevném provedení. Krásné, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Klasika vhodná do téměř každého prostoru. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 695 mm váha 55 kg celková šířka 457 mm šířka podstavce 250 mm
 • Haddonstone vytvořil tuto působivou bustu na základě rytin u příležitosti dvoustého výročí úmrtí Humphryho Reptona. Doplňuje naši portrétní bustu Lancelota „Capability“ Brown z roku 2016 - vůbec první vytvořenou. Jsou v podobném měřítku a  fungují tak dobře jako pár (prodávají se samostatně). Umístěte na podstavec Haddonstone, aby v zahradě vzbudil větší pozornost. Dostupná v různém barevném provedení. Stylové a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Významné dílo: žádná předchozí portrétní busta Humphryho Reptona neexistuje Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 660 mm váha 50 kg šířka podstavce 235 mm šířka busty 510 mm
 • Busta Isis

  22.660 Kč
  (18.727,27 Kč)
  Klasická busta Isis je vhodná do tradičních zahrad. Charles Townley, slavný sběratel, získal bustu během své cesty do Itálie (1771-74). Věřil, že představuje Isis, kterou staří Řekové považovali za božskou matku a manželku, stejně jako patronku přírody a kouzel. Dostupná v různém barevném provedení. Stylové a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 690 mm váha 65 kg šířka podstavce 240 mm šířka busty 450 mm
 • Tato klasická busta byla navržena v roce 2016 ke stému výročí narození Lancelota „Capability“ Browna. Dílo jsme objednali na základě slavného portrétu Nathaniel Dance z roku 1773.
  Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Busta není vytvořena na základě historické Busty. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 650 mm váha 48 kg šířka podstavce 235 mm šířka busty 480 mm
 • Tato nádherná replika je převzata z bronzové plastiky, kterou v roce 1889 vytvořil proslulý neapolský Sabatino de Angelis. Edice Sabatino byla vytvořena ze starožitnosti objevených v roce 1754 z atria vily Papyri v Herculaneum, která byla pohřbena v sopečném popelu po nechvalně známé erupci Vesuvu v roce 79 n. L. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Gotický podstavec, Podstavec Rafael, Podstavec Adam (TLB495) a Podstavec Adam (TLB490). Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 505 mm váha 18 kg šířka podstavce 165 mm šířka busty 285 mm

Přejít nahoru