• Busta Antonius

  23.570 Kč
  (19.479,34 Kč)
  Pozoruhodná busta Antonia (111-130 př.n.l.), který byl významným členem průvodu císaře Hadriána. Po smrti byl císařem prohlášen za Boha a představuje ztělesnění mladické krásy a vytvoří tak poutavou dekoraci na Vaší zahradě nebo u vstupu. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Toskánský podstavec, Podstavec Adam a Aténský klasický podstavec 1066 mm. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 790 mm váha 84 kg šířka podstavce 250 mm šířka busty 550 mm
 • Dodejte vaší zahradě, terase nebo vchodu nádech římské historie s bustou Antonina Pia. Tento římský císař (138–161 n. L.) Byl adoptivním synem a nástupcem Hadriána. Podnítil stavbu Antonínské zdi mezi Firths of Clyde a Forth. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Toskánský podstavec, Podstavec Adam 889 mm a Aténský klasický podstavec 1066 mm. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 860 mm váha 92 kg šířka podstavce 220 mm šířka busty 640 mm
 • Na základě kopie římského mramoru v plné velikosti podle starověké řecké sochy od Leocharese. Busta Apolla Belvedere je ztělesněním jedné z nejslavnějších soch z antiky.
  Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Originál je ve Vatikánském muzeu. Často spárované s Dianou Chasseresse. Doporučujeme umístit bustu na  Toskánský podstavec, Podstavec Adam, Podstavec Adam, Aténský klasický podstavec 1066 mm. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 790 mm váha 83 kg šířka podstavce 250 mm šířka busty 565 mm
 • Busta Aristotela dodá vašemu interiéru nebo exteriéru nádech antiky. Jeden z nejvýznamnějších západních filozofů, Aristoteles (384-322 př.n.l.), byl studentem Platóna a učitelem Alexandra Velikého. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Gotický podstavec, Podstavec Rafael, Podstavec Adam (TLB495) a Podstavec Adam (TLB490). Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 567 mm váha 29 kg šířka podstavce 175 mm šířka busty 350 mm
 • Vneste do svého zahrady trochu římské mytologie s touto nádhernou bustou - Aurorou, bohyní úsvitu. Originál je nedílnou součástí slavného Michelangelova hrobu Lorenza di Piero de ‘Medici (1492–1519) v kostele San Lorenzo ve Florencii.  Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Gotický podstavec, Podstavec Rafael, Podstavec Adam (TLB495) a Podstavec Adam (TLB490). Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 550 mm váha 24 kg šířka podstavce 200 mm šířka busty 285 mm
 • Tato tradiční busta zobrazuje Bakcha, boha vína. Na sobě má zvířecí kůži a plášť. Navrženo na terasy, zahrady a do interiérů Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme vyvýšit na podstavce: Dórský podstavec, Toskánský podstavec, Podstavec královny Anny 915 mm Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry váha 96 kg šířka soklu 290 mm šířka 690 mm výška 965 mm
 • Busta Bakchantka

  31.130 Kč
  (25.727,27 Kč)
  Je součástí kolekce klasických bust a soch. Bakchantky hýřily veselí a byly součástí dvora boha vína, Bakcha. Měly bohaté vlasy propletené vínem a rozevláté šaty. Tato busta vynikne na pěšinách, terasách, v zahradách nebo v interiéru. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Busta převzata z originálu v Itálii kolem roku 1870. Doporučujeme umístění na podstavce Podstavec královny Anny 915 mm, Dórský podstavec a Toskánský podstavec. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 880 mm váha 100 kg šířka podstavce 290 mm celková šířka 560 mm
 • Krásná replika bronzové plastiky z roku 1889 od renomovaných neapolských studií Sabatino de Angelis. Záhadná busta Berenice má nádherné vlnité vlasy a vytváří výjimečný doplněk v každé zahradě nebo interiéru. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Toskánský podstavec, podstavec Elizabethan , Podstavec Adam a Podstavec Adam. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 630 mm váha 42 kg šířka podstavce 235 mm šířka busty 350 mm
 • Busta Brutus

  31.130 Kč
  (25.727,27 Kč)
  Předlohou této busty je originál vytesaný Michelangelem, který je vystavený ve slavném Muzeu Bargello ve Florencii. Tato replika vyjadřuje majestátnost a výjimečnost Bruta. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Vhodná do interiéru nebo exteriéru. Doporučujeme umístění na podstavce Podstavec královny Anny 915 mm a Iónský podstavec 1140 mm. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 970 mm váha 142 kg šířka podstavce 320 mm celková šířka 750 mm
 • Busta Caesar Augustus

  23.570 Kč
  (19.479,34 Kč)
  Busta Caesara Augusta dodá soukromému nebo veřejnému prostoru nádech antiky. Caesar Augustus byl synovcem Julia Caesara a tato busta je replikou mramorové sochy, která byla odkryta v roce 1863 v Prima Portě u Říma, dnes je vystavena ve Vatikánu. Tato busta představuje prvního římského císaře ve zbroji, zobrazeného jako vrchního velitele římské armády. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Toskánský podstavec, Podstavec Adam a Aténský klasický podstavec. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 740 mm váha 67 kg šířka podstavce 230 mm šířka busty 500 mm
 • Busta Diane Chasseresse

  23.570 Kč
  (19.479,34 Kč)
  Krásná ruční práce s umělým kamenem představuje tuto bustu Dianu, římskou bohyni lovu. Tato hrdá a spanilá busta povznese každý prostor. Dostupná v různém barevném provedení. Stylové, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Vhodná k umístění na zahradu, terasu nebo do interiéru. Doporučujeme umístit bustu na podstavec B170, TLB490, TLB495, B901. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 740 mm váha 50 kg šířka podstavce 220 mm šířka busty 420 mm
 • Busta Helena

  22.840 Kč
  (18.876,03 Kč)
  Tato busta byla převzata z originálu od slavného sochaře 19. století Charlese Francise Fullera (1830-1875), představuje mladou římskou pannu, pojmenovali jsme ji Helena. Dostupná v různém barevném provedení. Krásné, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Klasika vhodná do téměř každého prostoru. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 695 mm váha 55 kg celková šířka 457 mm šířka podstavce 250 mm
 • Haddonstone vytvořil tuto působivou bustu na základě rytin u příležitosti dvoustého výročí úmrtí Humphryho Reptona. Doplňuje naši portrétní bustu Lancelota „Capability“ Brown z roku 2016 - vůbec první vytvořenou. Jsou v podobném měřítku a  fungují tak dobře jako pár (prodávají se samostatně). Umístěte na podstavec Haddonstone, aby v zahradě vzbudil větší pozornost. Dostupná v různém barevném provedení. Stylové a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Významné dílo: žádná předchozí portrétní busta Humphryho Reptona neexistuje Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 660 mm váha 50 kg šířka podstavce 235 mm šířka busty 510 mm
 • Busta Isis

  22.660 Kč
  (18.727,27 Kč)
  Klasická busta Isis je vhodná do tradičních zahrad. Charles Townley, slavný sběratel, získal bustu během své cesty do Itálie (1771-74). Věřil, že představuje Isis, kterou staří Řekové považovali za božskou matku a manželku, stejně jako patronku přírody a kouzel. Dostupná v různém barevném provedení. Stylové a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 690 mm váha 65 kg šířka podstavce 240 mm šířka busty 450 mm
 • Tato klasická busta byla navržena v roce 2016 ke stému výročí narození Lancelota „Capability“ Browna. Dílo jsme objednali na základě slavného portrétu Nathaniel Dance z roku 1773.
  Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Busta není vytvořena na základě historické Busty. Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 650 mm váha 48 kg šířka podstavce 235 mm šířka busty 480 mm
 • Tato nádherná replika je převzata z bronzové plastiky, kterou v roce 1889 vytvořil proslulý neapolský Sabatino de Angelis. Edice Sabatino byla vytvořena ze starožitnosti objevených v roce 1754 z atria vily Papyri v Herculaneum, která byla pohřbena v sopečném popelu po nechvalně známé erupci Vesuvu v roce 79 n. L. Dostupná v různém barevném provedení. Klasické, robustní a mrazuvzdorné provedení, které odolá času a vydrží po mnoho let. Doporučujeme umístit bustu na Gotický podstavec, Podstavec Rafael, Podstavec Adam (TLB495) a Podstavec Adam (TLB490). Více o materiálu - zde Termín dodání – zde Doprava a balné: Cena se odvíjí od konkrétní objednávky, budeme Vás kontaktovat na základě Vaší objednávky.
   Rozměry výška 505 mm váha 18 kg šířka podstavce 165 mm šířka busty 285 mm

Název

Přejít nahoru