Jak Vám můžeme pomoci…

Chtěli byste doplnit svou současnou nemovitost o stylový prvek z umělého kamene nebo jej začlenit do nového stavebního projektu?

Náš specializovaný tým vám pomůže proměnit váš vysněný projekt ve skutečnost.

V úzké spolupráci s našimi klienty v České Republice i v zahraničí vytváříme nadčasová designová řešení pro nemovitosti všech stylů a období.

Jak vám můžeme pomoci s návrhem vašeho projektu?

Výsledek a úspěch projektu, který nám zadáte, se pro nás stane osobní záležitostí.

Často mluvíme o službách a kvalitě produktů, které nabízíme, ale myslíme si, že z hlediska projektů a také výsledného řízení nákladů a efektivity je opravdu důležité, jak vám můžeme v průběhu plánování a procesu navrhování s vaším projektem pomoci.

Chceme vám zaručit podporu při každém kroku procesu, abychom si byli jisti, že se nám to společně povede.

Projektové a designérské schůzky

Pravděpodobně nejdůležitějším krokem jakéhokoli projektu je předchozí plánování.  Vždy doporučujeme, abyste se s námi před prací na projektu nebo jeho navrhováním sešli.

Nejenže vám budeme po ruce, pokud budete mít jakékoli otázky, ale budeme mít také příležitost zeptat se vás na důležité otázky ohledně toho, jak budete naše kamenné produkty instalovat a dozvědět se o vašem projektu více informací.

Pokud není třeba vyřešit žádné konkrétní záludnosti, pak není vždy nutné požadovat schůzku.  Obvykle je možné vést předprojektovou konzultaci po telefonu.

Měření prostoru a technická podpora

Pokud jde o stávající prostory pro položky, jako je nové schody, opěrné stěny nebo sloupkové zábradlí, budeme ve většině případů požadovat pouze základní rozměry a nejprve vás požádáme, abyste objekt sami změřili a zaslali nám fotografie.

Váš prostor můžeme za drobný poplatek také navštívit a během jedné návštěvy zaznamenat veškeré informace, které pro produktové nákresy potřebujeme.

Veškeré nákresy vám vždy před začátkem výroby zašleme ke kontrole.  Tyto nákresy vám umožní prostor nejen zkontrolovat, ale také připravit.

Po doručení využívají tyto nákresy i naši dodavatelé jako rozpis pro instalaci, jelikož jsou tyto nákresy nedílnou součástí dokladu každé přepravní palety.

Následná podpora

Závěrem bychom chtěli říci, že jsme si vědomi toho, že naše kamenné produkty mohou vydržet celé generace.

Ujišťujeme vás proto, že i po dokončení vaší stavby vám budeme kdykoli k dispozici.  Nezřídka se stane, že projdou nemovitosti několika rukama, než nás noví majitelé požádají o pomoc a podporu ohledně rad týkajících se čištění a údržby či přidání dalších prvků, které by se k jejich kamenným prvkům hodily.

Náš tým technické podpory vám vždy poskytne nejlepší možné rady bez ohledu na stáří či původ vašich původních kamenných staveb.

Zdroj fotografií: https://www.haddonstone.com//