Vytvořte impozantní vchod

Pokud chcete vytvořit vchod nebo příjezdovou cestu, která zanechá trvalý dojem, pak je použití vstupních pilířů ideálním způsobem, jak toho dosáhnout. Ať už jde o novostavbu nebo stávající budovu, naše odborně vytvořené pilíře vytvoří ve vašem projektu tolik potřebnou atmosféru.

Standardní a zakázkové návrhy

Výšky se mohou měnit podle počtu použitých kamenných kostek tak, aby vyhovovaly Vašemu projektu. Stejně jako náš standardní design pilířů, jsme také schopni vytvořit návrhy na míru podle libovolné specifikace. Nabízíme řadu dekorativních ukončovacích prvků a ukončovacích koulí z umělého kamene pro dokončení vašeho požadovaného vzhledu.

Kombinujte s dalšími prvky

Vylepšete vjezd pomocí zákrytové desky z umělého kamene, ozdobného nebo kulového ukončovacího prvku. Naše vstupní pilíře byly navrženy ke kombinaci s ostatními architektonickými prvky, což Vám umožní vytvořit skutečně jedinečný design.

Portfolio vstupních pilířů

Poskytli jsme vstupní pilíře pro řadu projektů. Podívejte se na některé z našich oblíbených realizací a nechte se inspirovat.

Závazek ke kvalitě

Jako zakládající člen britské asociace Cast Stone Association (UKCSA) zajišťujeme, aby veškerá naše kamenická práce splnila přísné technické normy. Haddonstone má minimální krychelnou pevnost v tlaku větší než 35 MPa po 28 dnech, náš materiál TecStone větší než 45 MPa.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ