Zahradní altán, domek, nebo letní posezení – rozhodnutí je na vás

Zahradní altány Scotts jsou vyráběny z tvrdého dřeva a jsou k dispozici v různých barvách, tvarech a velikostech.

Zahradní altán vyrobený z kvalitního tvrdého dřeva obohatí vaši zahradu, ve které tak budete moci trávit čas téměř po celý rok.

Firmu Scotts of Thrapston jsme vybrali jako našeho dodavatele zahradních altánů, mají skvělou pověst pro výrobu atraktivních a praktických zahradních staveb z tvrdého dřeva a jsou jedním z předních britských výrobců.

Vybavení zahradních altánů

Firma Scotts vytvořila své osmiúhelníkové letní altány, abychom vám mohli nabídnout celou řadu různých možností a provedení. Budete si tak moct vybrat design a vzhled, který se perfektně hodí do vašeho venkovního prostoru. Podívejte se na jednotlivé prvky, které si můžete vybrat pro svůj altán, a vytvořte tak prostor svých snů.

Proč si pořídit zahradní altán právě u nás?

Na to je jednoduchá odpověď… protože jej budete milovat a promění vaši zahradu na celý život!
Kromě toho, ať už je váš důvod pro zahradní domek jakýkoli, ať už pro posezení s přáteli, pro únik z každodenního života nebo jen rádi sledujete, jak vaše zahrada v klidu roste, výběr altánu pro vás je opravdu velmi jednoduché rozhodnutí a zde je několik důvodů…

Krásně navržené se stylovými detaily a klasickými proporcemi, zahradní altány vypadají úžasně v jakémkoli prostředí.

Je to umělecké studio, útočiště pro milovníky přírody, rodinná herna, venkovní jídelna, skrýš. Seznam využití je nekonečný a rozhodnutí je pouze na vás.

Vy rozhodujete o tvaru, barvě, sezení a bytovém textilu, střeše a doplňcích, které vyhovují vašemu vkusu. Dokonce si můžete vybrat točnu, která vám umožní celodenní slunce. Konečným výsledkem bude altán, který je stejně individuální jako vy.

Nejen pro líné letní dny. Díky uzamykatelným dveřím a útulnému měkkému polstrování je zahradní altán skvělým úkrytem v každém ročním období.

Vyrobeno profesionály, kteří používají nejkvalitnější materiály, podle přísných standardů. Věnujeme pozornost detailům, každý altán je postaven tak, aby vydržel po generace. Dodáme a smontujeme vám váš letní domek, s našimi specializovanými zaměstnanci vám vždy rádi pomůžeme a kdykoliv poradíme.

Výběr našich letních domků

BALMORAL
BALTIMORE
BURGHLEY
SUN RAY
KATIE ALICE

NAŠE ZAHRADNÍ ALTÁNY Z TVRDÉHO DŘEVA

Zahradní altány Scotts jsou dodávány v přírodním provedení Red Grandis.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ