Alderley Park, Alderley Edge

KLIENT

Společnost PH Homes staví domy té nejvyšší kvality, v nejkrásnějších lokalitách, pro nejnáročnější klientelu.

Zadání

Alderey Park je exkluzivní rezidence, která nabízí tři odlišná architektonická řešení bydlení navržené mezinárodně uznávaným architektem Robertem Adamem. Nemovitosti byly postaveny renomovaným developerem PH Homes.

Haddonstone byl osloven, aby dodal architektonické kamenné prvky dvěma typům rezidenčních projektů v Alderey Parku, z nichž se oba mohou pochlubit řadou odlišných, ale doplňujících se stylů. Rezidence The Serpentine, která je největší ze tří developerských projektů, zahrnuje 33 rodinných domů a je situována kolem vzrostlých stromů a lesů. Rezidence The Ride zahrnuje 14 samostatně stojících domů a dvojdomků, které mají velikost od dvou do pěti pokojů. Všechny jsou postaveny z typické červené cihly s arkýřovými okny a vysokými komíny.

Řešení

Haddonstone spolupracoval se společnostmi PH Homes a PCS Stone Specialists na návrhu a výrobě vysoce kvalitních kamenných prvků pro oba developerské projekty – The Serpentine a The Ride.

Řada působivých portiků od firmy Haddonstone byla vyrobena pro rezidenční developerský projekt The Serpentine a obohatila tyto luxusní domy o sofistikovaný vstup. Podobně byly vyrobeny stylové portály pro rezidenční projekt The Ride, které opět dodaly nemovitostem krásný a charakteristický prvek.

Mnoho nemovitostí v rámci Alderey Parku bylo doplněno o dekorativní římsy a zákrytové desky ve stejném stylu, které vyrobil zkušený tým profesionálů firmy Haddonstone.

Výsledek

Philip Hughes, ředitel PH Homes:

„Alderey Park je velmi žádaný developerský projekt exkluzivních rodinných domů. Vzhledem k záviděníhodné pověsti společnosti PH Homes pro stavbu nejkvalitnějších domů na domácí i mezinárodní úrovni, bylo nezbytné, abychom pro tento projekt vybrali ty nejlepší materiály, architekty a dodavatele.

Firmu Haddonstone jsme vybrali jako našeho primárního dodavatele kamene pro Alderey Park, protože byli schopni dodávat architektonické kamenné prvky v nejvyšší kvalitě s vysokou úrovní specifikace.

Protože každá nemovitost má své jedinečné požadavky, bylo důležité, aby Haddonstone mohl dodávat návrhy na zakázku i standardní komponenty. Spolupráci na developerském projektu Alderey Park jsme si s firmou Haddonstone užili. Jejich komunikace, profesionalita, odbornost a nekompromisní oddanost projektu byly na špičkové úrovni.“

Mike Quinn, PCS Stone Specialists:

„Ph Homes jsou již řadu let našim váženým klientem. Když k nám přišli a doporučili spolupráci s firmou Haddonstone, bez váhání jsme souhlasili s jejich výběrem. Spolupracovali jsme s firmou The Haddonstone Group na řadě prestižních, vysoce známých a oceněných developerských projektech a nadále s nimi úzce spolupracujeme, abychom mohli překonávat očekávání našich zákazníků.“

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ