Dodejte zahradě strukturu

Pergola, sestavená ze sloupů a pilířů, slouží jako průchod a dodá zahradě strukturu. Je ideální k popínání rostlin, nabízí útočiště před sluncem a může být využita jako clona poskytující soukromí na terase nebo u bazénu. Ať už se jedná o samostatně stojící pergolu nebo přístavbu u domu, pergoly lze použít mnoha způsoby a vizuálně tak propojit všechny prvky zahrady.

Působivá vizuální stavba

Pergola je sestavená z našich architektonických prvků z umělého kamene jako jsou sloupy a pilíře. Tato stavba bude přitahovat Vaši pozornost na jakékoli zahradě nebo venkovním prostranství, jak pro komerční projekty, tak pro obytné domy.

Portfolio pergol

Naše architektonické prvky byly použity k vytvoření pergol všech velikostí a provedení po celé Velké Británii a po celém světě. Podívejte se na některé z našich působivých příkladů.

Ručně vyráběné firmou Haddonstone pro Váš projekt

Stejně jako standardní provedení, můžeme dodat komponenty na míru, aby vyhovovaly vašim individuálním požadavkům. Každý z našich kamenných prvků je vyroben našimi odborníky na zakázku a náš technický tým s Vámi bude rád spolupracovat na vytvoření pergoly pro Váš projekt.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ