Provedení parapetů z umělého kamene

Završte svůj projekt dodáním dokonalého parapetu z umělého kamene. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly výšce jedné nebo dvou cihel u běžných zdí. Naše parapety jsou k dispozici v různých barvách a nabízíme také zakázkovou výrobu barev. Všechny naše parapety jsou vyráběny s důrazem na detail, takže si můžete být jisti, že dostáváte produkt nejvyšší kvality. Naše parapety jsou k dispozici také v našem odlehčeném materiálu TecLite.

Můžeme splnit Vaše požadavky

I když dodáváme parapety ve standardní řadě provedení a velikostí, výrobky na zakázku máme k dispozici na vyžádání. Jednoduše nás kontaktujte, sdělte nám své požadavky a náš technický tým s Vámi rád probere podrobnosti.

Nabízíme také řadu podpěr z umělého kamene, které doplňují naše okenní parapety. Tento praktický a dekorativní doplněk Vám náš technický tým rád vybere a poradí s individuálními požadavky.

Inspirace okenních parapetů

Podívejte se, jak byly naše návrhy okenních parapetů začleněny do řady novostaveb a restaurátorských projektů.

Nejvyšší standardy kvality a pevnosti

Všechny naše materiály splňují technické standardy definované v UKCSA. Haddonstone má minimální krychelnou pevnost v tlaku vyšší než 35 MPa po 28 dnech a u materiálu TecStone je to minimální pevnost v tlaku po 28 dnech větší než 45 MPa. To znamená, že splňují normy BS 1217:2008, BS5642-2: 1983 + A1 2014 a BS EN 13198: 2003.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ