Originální a noblesní zahradní stavba

Oranžérie původně sloužily k přezimování choulostivých dřevin a k pěstování citrusů. Vznikaly především při šlechtických sídlech a dnes mají oranžérie neuvěřitelně všestranné využití. Používají se jako bazény, letní domy, jídelny a vytvářejí elegantní a působivou zahradní strukturu, která je funkční a je na ni krásný pohled.

Speciálně vyrobené komponenty na míru

Od doby, kdy naše oranžérie debutovala na Chelsea Flower Show v roce 2001, vyrábíme sloupy a pilastry speciálně pro tuto zahradní strukturu. Díky zkušenostem s vytvářením kusů na zakázku v různých stylech, od toskánského, přes gotický až po iónský, jsme schopni dodat kamenné prvky, které budou odpovídat vaší jedinečné specifikaci.

Stavění s Haddonstone

Potřebujete-li konstrukční vyztužení, mohou naši experti spolu s vašimi statiky a architekty vytvořit komponenty z materiálu TecStone. Jako hustší materiál umožňuje TecStone zabudování železobetonových nebo ocelových konstrukcí, a tím splní náročná kritéria.

Inspirujte se našimi oranžériemi

Poskytli jsme kamenné prvky pro oranžérie po celém světě. Podívejte se, jak byly použity v mnoha projektech, od komerčních staveb po obytné domy.

Splnění vysokých standardů kvality

Jsme zakládajícím členem britské asociace Cast Stone Association (UKCSA), což znamená, že dodržujeme přísné standardy. Všechny naše materiály splňují normy BS 1217:2008, BS5642-2: 1983 + A1 2014 a BS EN 13198: 2003.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ