Malebná stavba pro moderní zahrady a krajiny.

Vytvořte si svoji jedinečnou okrasnou stavbu

Folly je v architektuře stavba, jejíž účel není praktický, nýbrž okrasný a dekorativní, a kromě toho má nečekaný, bizarní vzhled (odtud její název). Folly, někdy známé jako jeskyně nebo ruiny, tvoří jedinečný a téměř magický prvek. Byly populární v 18. a 19. století, měly klasický nebo gotický vzhled a estetické a romantické pojetí. Ať už je folly navržena jako oslava události nebo osoby, místo pro setkávání nebo jednoduše jako krásná vyhlídka, může dodat dnešní zahradě osobitost a být jejím středobodem.

Vyberte si své prvky

Naše folly se skládá z výběru našich architektonických kamenných prvků jako jsou sloupy, nárožní bosáže, balustrády a kladí. Každá součást, která může mít různé velikosti a provedení, je vyrobena na zakázku.

Chelsea Flower Show

Naše folly byla vystavena na veletrhu Chelsea Flower Show a získala medaili. Inspirována dílem Piranesiho k vytvoření scény ze starověkého Říma, byla postavena ze standardních kamenných prvků Haddonostone.

Standardní okrasné stavby “folly”

Naše portfolio

Podívejte se na způsob, jakým se naše okrasné stavby „folly“ používají v projektech po celém světě.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ