Nárožní kamenné obklady pro všechny účely

Nárožní bosáže, které se používají jak pro konstrukční, tak pro estetické účely, jsou skvělým způsobem, jak zakončit budovu přidáním další vrstvy detailů, která kontrastuje se zdivem. Jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě a jsou vhodné pro nové projekty výstavby, rozšíření výstavby i renovace. Nabízíme řadu modelů a vzorů, a pokud nemůžete najít to, co by vyhovovalo Vašim požadavkům, můžeme vytvořit rohové bosáže na míru Vašemu projektu.

K dispozici v materiálu TecLite

Naše nárožní bosáže v materiálu TecLite mohou být připevněny k rohu budovy a díky tomu jsou vhodné na renovaci nebo k modernizaci. TecLite má oproti tradičnímu kameni konstrukčně tenkou stěnu, díky níž snižuje hmotnost součástí až o dvě třetiny. Další informace o TecLite a našich dalších materiálech.

Naše portfolio nárožních bosáží

Vyrobili jsme nárožní bosáže pro použití ve všech typech budov a projektů.

Splnění standardů

Jsme zakládajícím členem britské asociace Cast Stone Association (UKCSA). Všechny naše materiály proto splňují požadavky norem BS 1217: 2008, BS5642-2: 1983 + A1 2014 a BS EN 13198: 2003. Pravidelně také provádíme kontroly kvality našich materiálů, abychom zajistili, že se k našim klientům dostane výrobek pouze té nejvyšší kvality.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ