Fasádní obklady z umělého kamene

Naše univerzální kamenné obklady jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různorodým projektům. Naše obklady jsou ideální pro vytvoření robustní, zároveň však atraktivní zdi. Hodí se pro výstavbu nových projektů nebo pro vytvoření vizuálního prvku v krajině nebo na zahradě. S použitím nejkvalitnějšího kamene a v rámci profesionálního interního výrobního procesu splňují naše kvádrové obklady všechny celosvětové standardy, včetně těch, které stanovilo Spojené království Část Stone Association (UKCSA).

Na zakázku dostupné velikosti

I když naše obklady přicházejí v jedné standardní velikosti, což umožňuje všestranné použití, můžeme také vytvořit zakázkové velikosti podle Vašich individuálních požadavků. Naše zkušené technické oddělení s Vámi bude úzce spolupracovat, abychom porozuměli Vašim potřebám a společně s Vámi zajistíme, aby byly splněny Vaše jedinečné požadavky.

Stavění s Haddonstone

Díky své síle je Haddonstone ideálním materiálem pro stavbu a výstavbu. Tam, kde je potřeba konstrukční výztuže, naši specialisté jsou schopni spolupracovat s architekty a stavebními inženýry na tvorbě komponentů pomocí TecStone, hustějšího materiálu, který obsahuje výztuž.

Inspirace

Nahlédněte do našeho portfolia a podívejte se, jak bylo naše kvádrové zdivo použito v budovách a v krajině po celém světě.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ