Konzoly a krakorce z umělého kamene

Perfektní pro nový projekt výstavby nebo restaurování, krakorce mají četná použití – ať už pod okny, římsy, balkony nebo parapety, krakorec funguje jako skvělá podpěra pro jakýkoli druh vystupující konstrukce. Náš sortiment je vyráběn v nejvyšší kvalitě, což vede ke krásně navrženému a dekorativnímu architektonickému prvku, který je vizuálně příjemný a praktický. Obecná poznámka: Pokud krakorec nebo konzola přemosťuje dutou stěnu, musí být věnována pozornost detailům izolace proti vlhkosti.

Navrženo tak, aby vyhovovalo Vašim požadavkům

Náš sortiment standardních konstrukcí krakorců a konzol je vhodný pro většinu projektů. Pokud však tyto standardní návrhy nesplňují Vaše požadavky, můžeme vytvořit návrhy podle Vašich konkrétních potřeb.

Naše portfolio krakorců

Dodali jsme návrhy krakorců do různých projektů. Podívejte se na některé z nich níže.

Splnění norem

Pro architektonické projekty jsme se zavázali poskytovat pouze ten nejkvalitnější materiál. Jako zakládající člen britské asociace Část Stone Association (UKCSA) dodržují všechny naše výrobky přísné parametry technické odolnosti stanovené ve specifikaci UKCSA. Jak umělý kámen, tak TecStone mají krychelnou pevnost v tlaku splňující normy BS 1217: 2008, BS5642-2: 1983 + A1 2014 a BS EN 13198: 2003.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ