Fasádní římsy z kvalitního umělého kamene

Římsa je vystouplý a profilovaný architektonický prvek, který vodorovně člení stěnu a zdobí fasádu. Vyskytuje se prakticky ve všech stylech západní architektury od klasické řádové architektury, přes anglosaský a renezanční styl až po styl moderní. Římsy se používaly k optickému členění monotónní plochy fasády, mohou být navrženy tak, že jsou zapuštěny do zdi nebo mohou mírně vystupovat. Ať už se rozhodnete je použít jakkoli, je to skvělý architektonický detail, který oživí každou stavbu.

Vytvořeno na míru pro Váš projekt

K dispozici v pěti standardních provedeních, můžeme také navrhnout římsy na míru podle Vaší specifikace. Veškeré naše fasádní římsy z umělého kamene jsou vyrobeny na zakázku našimi odborníky u nás v továrně, s použitím vysoce kvalitní směsi.

Kombinujte s našimi dalšími produkty

Naše fasádní římsy mohou být použity v kombinaci s dalšími ozdobnými architektonickými prvky, jako jsou soklové římsy a nárožní bosáže.

Portfolio našich fasádních říms

Pro inspiraci použití fasádních říms se podívejte, jak jsme je použily v řadě různých budov a projektů.

Stavba s Haddonstone

Při použití našich kamenných prvků pro konstrukční účely budeme úzce spolupracovat s Vaším stavebním inženýrem a architektem na výrobě správných architektonických prvků pro Váš projekt. Naše fasádní římsy jsou dostupné i v odlehčeném materiálu TecStone, pokud to bude vyhovovat Vašemu typu projektu.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ