Objevte naši dlažbu z umělého kamene s reliéfní povrchovou úpravou.

Dlažba na terasy a do zahrady

Proměňte svoji terasu nebo patio pomocí naší nabídky dlažby. Vyrobeno v nejvyšší kvalitě, orientaci vzorku reliéfu na dlaždicích lze různě kombinovat k vytvoření řady zajímavých efektů.

Standardní design a provedení na míru

Kromě našeho standardního výběru barev je k dispozici i odstín York. V nabídce je jeden rozměr dlaždice, který lze upravit řezáním na míru tak, aby vyhovoval Vašim požadavkům.

Správná pokládka dlažby

Pro všechny typy naší dlažby je k dosažení optimálního výsledku důležité správně připravit podklad a vyspádovat jej. Pro dosažení čistého architektonického vzhledu je možné dlažby vyspárovat maltou. V případě, že je požadován více přirozený vzhled, doporučujeme pokládat dlažbu na sraz.

Standardní Dlažba s reliéfem

Naše portfolio dlažby s reliéfem

Podívejte se, jak byla naše dlažba použita v zahradách a krajině po celém světě.

Splňujeme vysoké standardy kvality

Jako zakládající člen britské asociace Cast Stone Association (UKCSA) zajišťujeme, aby všechny naše výrobky splňovaly přísné normy BS 1217:2008, BS5642-2: 1983 + A1 2014 a BS EN 13198: 2003. Všechny naše materiály v naší továrně pravidelně kontrolujeme, abychom zajistili, že jsou našim klientům dodány pouze ty nejkvalitnější a nejodolnější výrobky.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ