Kombinací své dlažby s naší nabídkou dlažby Haddon můžete vytvořit vzory se zajímavým detailem.

Perfektní řešení dlažby

Naše jednoduchá dlažba Haddon je ideální pro doplnění naší široké nabídky dlažby z umělého kamene. Ať už se jedná o terasu nebo patio, perfektně se hodí pro klasický styl.

Velikosti a barvy pro Váš projekt

Naše dlažba je dostupná ve dvou barevných odstínech: červená Brindle a modrá Brindle. Jsou k dostání ve dvou velikostech: typ HN870A je 210 x 100 x 38 mm a typ HN871A je 210 x 65 x 38 mm. Kombinací dvou různých velikostí můžete vytvořit vizuálně atraktivní pás, který naruší monotónnost dláždění.

Správná pokládka dlažby

Pro všechny typy naší dlažby je k dosažení optimálního výsledku důležité správně připravit podklad s vyspádováním. Pro dosažení čistého architektonického vzhledu je možné dlažby vyspárovat maltou. V případě, že je požadován více přirozený vzhled, doporučujeme pokládat dlažbu na sraz.

Standardní dlažba haddon

Naše portfolio

Objevte, jak byly naše dlažby Haddon použity v mnoha různých projektech.

Výjimečná kvalita a trvanlivost

Všechny naše materiály ke dláždění splňují normy BS 1217:2008, BS5642-2: 1983 + A1 2014 a BS EN 13198: 2003. Jako zakládající člen asociace Cast Stone Association (UKCSA) ve Velké Británii jsme se zavázali, aby všechny naše výrobky splňovaly nejvyšší standardy kvality a trvanlivosti. Kromě našich přísných požadavků na technické provedení pravidelně.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ