Dodáváme fasádní obklady z umělého kamene vysoké kvality, aby vyhovovaly všem požadavkům.

Zakázkové bosážní obklady z umělého kamene

Naše obklady z umělého kamene lze použít pro praktické i estetické účely v široké škále projektů. Jsou vysoce dekorativní a k dispozici v mnoha barvách. Můžeme vyrobit obklady, aby vyhovovaly Vašim individuálním potřebám, ať už je to ve formě jednoho z našich standardních vzorů nebo na míru. Můžeme také vyrobit kusové obklady a obklad s úpravou proti stékání dešťové vody. Kromě rezidenčních projektů lze naše fasádní obklady použít i v komerčních projektech, jako jsou hotely, bary, kanceláře a restaurace.

Ručně vyráběné firmou Haddonstone

Každý produkt Haddonstone je vyroben na zakázku. Jakmile náš technický tým poskytne příslušné dokumenty a výkresy, naši odborní tesaři a řemeslníci pečlivě vytvoří jedinečnou formu, kterou poté naplní naší vysoce kvalitní směsí na výrobu umělého kamene. Hned po dodání zajišťujeme, aby každý produkt, který vyrobíme, získal pečeť kvality Haddonstone.

Portfolio fasádních obkladů

Podívejte se, jak byly naše fasádní obklady použity v řadě různých projektů.

Standardy

Haddonstone má minimální krychelnou pevnost v tlaku po 28 dnech větší než 35 MPa a TecStone je vyšší než 45 MPa, což znamená, že splňuje požadavky norem BS 1217: 2008, BS5642-2: 1983 + A1 2014 a BS EN 13198: 2003.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ