Objevte naše belvedéry z umělého kamene.

Jedinečný zahradní vizuální prvek

Belvedér je impozantní struktura, která slouží mnoha účelům. Kromě toho, že lidem poskytuje malebný výhled do zahrady a do krajiny, nabízí také úkryt před přírodními živly. Je čtvercového půdorysu a je sestaven z našich standardních architektonických prvků, včetně balustrád, sloupů, říms a architrávů.

Provedení standardní i na míru

Naše standardní provedení má výšku 3205 mm a šířku základny 2193 mm. Pokud byste potřebovali jiné rozměry, náš technický tým Vám vyjde vstříc.

Naše historie

Působivý belvedér byl poprvé vytvořen pro Chelsea Flower Show v roce 1998 a stal se součástí naší řady zahradních staveb. Původně se inspiroval návrhem sira Charlese Barryho (1795-1860). Jeho popularita stále roste a často se používá v různých projektech komerčních i soukromých.

Standardní Belvedéry

Ručně vyroben firmou Haddonstone

Všechny naše výrobky z umělého kamene jsou vyráběny ručně v naší továrně v Northamptonshire. Každý komponent na zakázku je vyroben na míru, kdy naši specialisté vytvoří jedinečnou formu, než ji napěchují směsí na tvorbu kamene. Všechny šarže surovin podléhají před zahájením výrobního procesu přísným kontrolám kvality, aby zajistili dokonalou čistotu konečnému produktu.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ