Klasický okrasný ukončující prvek ve tvaru koule je ideálním řešením, jak zvýraznit vchod nebo příjezdovou cestu.

Vylepšete svůj vchod

Naše koule z umělého kamene jsou ideálním způsobem, jak dodat styl a eleganci ke vchodu nebo k příjezdové cestě. Jsou navrženy tak, aby dokonale seděly na sloupku u brány nebo na sloupové hlavici a lze je také použít bez podstavců na travních obrubách.

Standardní a zakázkové návrhy

Každý z našich okrasných ukončujících prvků ve tvaru koule je vyroben na zakázku. Kromě řady standardních návrhů můžeme vytvořit i koule na míru pro Váš projekt. Podle výkresů, které zpracuje náš technický tým, vyrobí naši zkušení řemeslníci jedinečné formy.

Standardní Ukončující okrasné prvky ve tvaru koule

Portfolio ukončujících prvků

Oblíbený produkt, naše koule, byly použity v architektonických projektech po celém světě. Inspirujte se v našem portfoliu.

Závazek ke kvalitě

Jako zakládající člen britské asociace Cast Stone Association (UKCSA) zajišťujeme, aby veškerá naše kamenická práce splnila přísné technické normy. Haddonstone má minimální krychelnou pevnost v tlaku větší než 35 MPa po 28 dnech, náš odlehčený materiál TecStone větší než 45 MPa.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ