Užijte si krásný výhled do okolní krajiny z kamenného altánu.

Atraktivní vizuální prvek

Naše kamenné prvky mohou být využity k vytvoření krásných altánů, které obohatí zahrady různých stylů. Přestože je altán relativně malá stavba, může mít významný vizuální efekt a působit jako dominanta vytvářející náladu a přitahující váš pohled. Mohou být sestaveny kombinací našich kamenných prvků, jako jsou balustrády, sloupy, dlažba a schody.

K dispozici v různých provedeních

Ať už se jedná o malý nebo velký altán, klasický nebo balustrádový styl nebo design zcela na míru, máme k dispozici celou řadu možností. Náš technický tým a odborní řemeslníci s Vámi budou úzce spolupracovat, abychom pochopili vaše požadavky a splnili vaše jedinečné specifikace.

Podlaha pro altán

Můžeme Vám také poskytnout dlažbu pro váš altán, která se standardně vyrábí v materiálu TecStone. Materiál TecStone je oproti materiálu Haddonstone hustější a po 28 dnech má krychlenou pevnost v tlaku vyšší než 45 MPa.

Standardní altány

Kamenné altánky

Mnoho architektonických prvků používaných k sestavení našich altánů lze také použít k vytvoření altánků, které budou jedinečným doplňkem vašeho projektu.

Naše portfolio altánů

Naše architektonické prvky byly použity k vytvoření krásných altánů v řadě různých projektů. Podívejte se na některé z našich úžasných realizací.

Objevte naše návrhy kopulí

Naše kopule ze skelných vláken jsou k dostání v povrchové úpravě v odstínu olova. Jsou dodávány po částech k usnadnění montáže. Jako alternativu také nabízíme ozdobné železné kované kopule se spirálovitými ozdobami.

Kontaktujte náš tým

Ať už pracujete na soukromém rezidenčním nebo velkém komerčním projektu, nebo máte-li zájem o výrobky pro domov a zahradu, náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ