O nás

Náš rodinný podnik s nábytkem jsme založili v roce 2016, kdy se designer a majitel v jedné osobě, Dylan Rhys Davies, rozhodl učinit odvážný krok a ze svého koníčku udělal podnikání – založením vlastní společnosti, která navrhuje a vyrábí kvalitní dřevěný nábytek. Dylanovy dvacetileté zkušenosti s navrhováním kuchyní a nábytku začaly v jeho domovské zemi Walesu. Tam byla jeho první společnost zodpovědná za navrhování a projektování výstavby nových domů, budov a rekonstrukcí mnoha starých a významných historických budov. Jeho role architekta zahrnovala velmi úzkou spolupráci s vysoce kvalifikovanými truhláři, kde začala jeho vášeň a láska k výrobě nábytku.

Nyní v roce 2020 jsme naše portfolio rozšířili o vysoce kvalitní britské zahradní produkty. Název naší společnosti jsme změnili na Divine English Home & Garden. Jsme velmi rádi, že můžeme exkluzivně spolupracovat s předními britskými společnostmi a představit jejich výrobky českému trhu.
S růstem našeho podnikání v současné době rozšiřujeme naše dílny, které budou zahrnovat i showroom a showgarden (zahradu), u kterých doufáme, že budou dokončené do konce tohoto roku.
V našem novém showroomu a showgarden se snažíme přiblížit našim klientům krásu anglických domácích interiérů, zahrad a zahradní architektury.
U Divine English Home & Garden najdete dokonalý britský styl a spoustu zkušeností. Náš přátelský tým je tu pro vás, aby vám pomohl a provázel vás celým vaším projektem.

Kontaktujte náš tým

Pro více informací o našem kompletním rozsahu služeb, nás kontaktujte. Náš přátelský a odborný tým s radostí vyhoví Vašim požadavkům.

použijte náš kontaktní formulář

KONTAKT

Divine English Home & Garden s.r.o.

HORKY NAD JIZEROU 116
294 73 Brodce
ČESKÁ REPUBLIKA

D10 Exit 33 Luštěnice, Brodce

E-MAIL: info@divinehome.cz
TEL.: +420 774 090 450

NAVŠTIVTE NÁS

  • SHOWROOM
  • SHOWGARDEN

PRAKTICKÉ INFORMACE

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY
  • DOPRAVA
  • INSTALAČNÍ NÁVODY
  • OCHRANA SOUROMÍ A SOUBORY COOKIE
  • BROŽURA HADDONSTONE KE STAŽENÍ